top of page

Yılların sağladığı bilgi birikimi ve tecrübeyle, en ufak ayrıntıları bile gözden kaçırmayan bir Mimari Dekorasyon Uzmanı arıyorsanız, aradığınız firma MOBDEKOR olsun. Kendisi 2012 yılından beri   müşterileri için Modern , Kaliteli ve Şık alanlar üretmek için çalışmaya devam ediyor.
MOBDEKOR ; projelendirme-tasarım ve uygulama süreci boyunca uzman rehberliği sunar ve müşteriler ortaya çıkan işten tamamıyla memnun kalana dek işi bırakmaz. Kendisi ufak detayların büyük fark yaratabileceğine inanır ve harika bir iş ortaya çıkarabileceğini bilir.

                                                  '' Sizler için ; Modern , Şık ve Kaliteli alanlar üretiyoruz...  ,,

MOBDEKOR | Mobilya Dekorasyon
Lake Ahşap MutfakDolapları

Mükemmel Sonuçlar  İçin...

MOBDEKOR | Mobilya Dekorasyon

Ücretsiz Keşif Rölöve Çalışması

Tadilat , dekorasyon , mimari hizmetleri verilecek olan yapının , daha net ,doğru ve etkin bir anlatımı ve yapımı için , 2D-3D çizim desteği, vermiş olduğumuz hizmetlerimizdendir. Bu hizmetimiz sayesinde , müşterilerimiz hayallerindeki yaşam ve çalışma alanlarına ,  doğru zamanlama ve doğru bütçe ile sahip olabilmektedirler.

Mimari Planlar

Projelendirme ve Planlama

Tadilat, dekorasyon, iç ve dış mimari yenileme çalışmaları öncesi ,yapılacak ön keşif rölöve ve yerinde konsültasyon  çalışmaları , doğru planlama ve projelendirme ile , zaman ve malzeme tasarrufu sağlayarak, mimari çalışmaları  kaliteli bir sonuca ulaştıracaktır.

İç Mimar
Lüks Ev
MOBDEKOR | Mobilya Dekorasyon

Müşterilerimize işlerini en iyi bizimle yapabileceklerini göstermek için olağanüstü çaba sarf ediyor, sunduğumuz özelliklerin sağladığı ayrıcalıkla memnuniyetlerini garantiye alıyoruz. 

Modern , Şık ve Kaliteli Alanlar Üretiyoruz...

Hayalinizdeki evinizi , işyerinizi yaratın.
Bugün bize projenizi anlatın.

bottom of page